Я підтримую проект
"Потяг на Маріуполь"
ЗВЕРНЕННЯ

руху "Потяг на Маріуполь" до "Укрзалізниці"

Потяг Київ – Маріуполь перебуває в дорозі понад 17 годин, і має незручний час прибуття. Половину дня людина втрачає ще в потязі. Це проблема для мешканців Маріуполя та Києва, представників малого та середнього бізнесу, тих, хто відвідує місто: волонтерів, військових, представників зарубіжних фондів, та всього населення з інших міст України.

Ми розробили 2 сценарії, як вирішити цю проблему:

1. Змінити маршрут поїзду 83/84 Київ – Маріуполь, що дасть змогу пришвидшити графік орієнтовно на дві-три години (з 18 годин 45 хвилин до 15,5-16 годин в дорозі), збереже соціальну складову (ціна квитка не змінюється), а також не потребуватиме додаткових витрат.

Прибуття до Києва та Маріуполя відбувається о 9:55.

2. Поїзд 103/104 перевести в категорію "Нічний Експрес" та змінити маршрут, що дасть змогу зменшити час в дорозі до 13,5-14 годин

Прибуття до Києва та Маріуполя відбувається о 07:40.

Для цього необхідно оновити рухомий склад: вагони – 20 нових, локомотиви – 2 зі складу ПАТ "Укрзалізниця". Ціна квитка зміниться, вартість зросте до 300-500 грн (купе, СВ)

Рух "Потяг на Маріуполь" просить в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова та керівництво "Укрзалізниці" підтримати проект і реалізувати якомога скоріше.
Ваш email
Ваше ім'я
Прізвище
Місто
Сторінка у соціальних мережах
Made on
Tilda